היתרונות שברכישת ביטוח נסיעות אונליין

היתרונות ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל און ליין

רכשתם טיסה לחו"ל און ליין במחיר שובר שוק ואתם טסים מחר על הבוקר?! אתם נוודים דיגיטליים והרגע החלטתם על היעד הבא אליו אתם טסים לעבוד ממנו?
בוודאי תשמחו לדעת שעולם הביטוח אף הוא עבר מהפכה בתחום ביטוח הנסיעות לחו"ל עם כניסתן של פלטפורמות מקוונות, המאפשרות לכם הצרכנים לרכוש כיסוי ביטוחי נסיעות לחו"ל און ליין בכמה קליקים בלבד. הנוחות והיעילות של רכישת ביטוח לחו"ל באינטרנט הפכו אותו לאופציה פופולרית יותר.

בנוסף הגמישות ברכישה און ליין מאפשרת לכם לנהל את ביטוח הנסיעות לחו"ל ללא מאמץ, ומעניקה לכם יותר זמן להתמקד בתכנון ההרפתקאות שלכם.

אספנו עבורכם כמה יתרונות ברכישת ביטוח נסיעות און ליין:

 1. קלות השוואת הפוליסות

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של קניות ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט הוא היכולת שלכם להשוות במהירות ובנוחות בין תוכניות הביטוח שונות. באמצעות מחשבון הביטוח נסיעות לחו"ל המהווה  פלטפורמה ידידותית למשתמש, ההשוואה בין חברות ביטוח נסיעות הפכה לקלה ביותר. עם השוואות זו לצד זו, אתם יכולים להעריך בדקות את ההצעות של מבטחים מרובים כדי לקבוע איזה מהם מתאים ביותר לצרכים שלכם.
אתם יכולים להשוות בין הפוליסות ולזהות את הכיסוי הטוב ביותר עבורכם בהתבסס על הצרכים והתקציב שלכם, מבלי להתקשר לחברות עצמן או לבצע השוואה בין כמה אתרים במקביל מה שחוסך לכם זמן וגם כסף.

 1. ביטוח בהתאמה אישית

יתרון נוסף של רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט הוא הגמישות המתאפשרת לכם לרכוש פוליסות בהתאמה מדויקת לצרכים האישיים שלכם.
במחשבון הנסיעות לחו"ל און ליין  כולל אפשרויות הניתנות להתאמה אישית, ומאפשרות לכם המשתמשים לבחור את הכיסוי הספציפי הדרוש לכם. רמה זו של התאמה אישית מבטיחה שאתם כלקוחות תקבלו פוליסות המתאימות לנסיבות הייחודיות שלכם, ומספקות לכם את ההגנה הנכונה במחיר סביר.

כך למשל אם מדובר באישה בהיריון, ניתן להוסיף את הכיסוי במחשבון בלחיצה,
אם אתם משפחה שטסה לחו"ל, שווה להוסיף הרחבה של ביטול וקיצור נסיעה לכל מקרה שלא יבוא.
אם אתם חובבי ספורט אתגרי, כמובן שתרחיבו את הביטוח גם כך שיכלול כיסוי לספורט אתגרי, זאת ועוד.

 1. שקיפות ונגישות

פלטפורמות ביטוח און ליין מציעות רמה גבוהה יותר של שקיפות ונגישות בהשוואה לשיטות מסורתיות. מידע מפורט על תנאי המדיניות, ההתניות והתמחור זמין בקלות, מה שמקל עליכם הגולשים להבין למה אתם נרשמים. בנוסף מאחר והפוליסה נסגרת און ליין, אתם יכולים לגשת אל המידע של הפוליסה שלכם בכל זמן ובכל מקום, מה שהופך את ניהול הביטוח לקלי קלות.

 1. חיסכון בזמן ובכסף

רכישת ביטוח באינטרנט יכולה לחסוך זמן וכסף לכם כצרכנים. התהליך היעיל של קבלת הצעות מחיר און ליין בדקות, השוואת המדיניות והשלמת הרכישה יכול להיעשות תוך דקות, ולחסוך לכם הגולשים שיחות ארוכות עם סוכנים או המתנה בטלפון.
יחד עם זאת למרות שסגרתם און ליין אתם יכולים ליהנות מהיתרון בסגירת הביטוח דרך סוכנות ביטוח, כך שבמקרה הצורך, תוכלו לפנות אלינו ולקבל סיוע בעת הצורך.

 1. בקלות, ביעילות, מכל מקום ובכל זמן:

רכישה און ליין מתאימה גם לספונטניים וגם למי ששכח לבטח את הטיול שלו. גם משדה התעופה , דקה לפני עליה למטוס עוד ניתן לבטח את הנסיעה, לקבל למייל את הפוליסה ולטוס בראש שקט.

 1. תביעות ללא טרחה

במקרה המצער שתצטרכו להגיש תביעה, חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל איתם אנחנו עובדים (הראל, פספורטכארד, כלל והפניקס).
מציעים אונליין תהליכים יעילים באמצעות הפלטפורמות הדיגיטליות שלהם. התוצאה היא לעתים קרובות זמני פתרון מהירים יותר ותקשורת קלה יותר עם מבטחים, מה שהופך את חוויית התביעות  לפחות מלחיצה.

 1. קבלת היתרונות שבעבודה עם סוכנות ביטוח ללא בזבוז זמן מיותר מול נציג בטלפון:
  אתם מבטחים מתי שאתם רוצים, מכל מקום לפני הטיסה, בכל שעה ויחד עם זאת נהנים מהגב שנותנת סוכנות ביטוח.

אנחנו במקסיחו"ל מבית תמורה גרופ, כסוכנות ביטוח נעמוד לצידך במידה ותתקל בכל קושי, דרך הוואצאפ גם אם אתם בחו"ל ונסייע לכם בכל מה שתצטרכו.

לסיכום, היתרונות של רכישת ביטוח נסיעות און ליין באינטרנט הם רבים. הקלות של השוואת תוכניות, התאמה אישית של מדיניות וגישה למידע שקוף הופכת את התהליך ליעיל וידידותי יותר לכם הגולשים. תוסיפו לזה את החיסכון בזמן ובעלויות, ותבינו מדוע קניות ביטוח נסיעות מקוונות הפכו לבחירה פופולרית עבור הצרכנים.

 

בקרוב תוכלו לקבל הצעות תוך דקות וביעילות במחשבון ביטוח הנסיעות לחו"ל שבנינו עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד ממגזין מקסיחו"ל

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1

  מי נוסע?

 • 2
 • 3
 • 4

גיל נוסע 1

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1
 • 2

  לאן נוסעים?

 • 3
 • 4

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1
 • 2
 • 3

  תאריכים והרחבות

 • 4

תאריך
יציאה?

תאריך
חזרה?

כיסוי להוצאות רפואיות במקרה של פציעה שנגרמה בעקבות פעילות ספורטיבית של המבוטח שנעשתה במסגרת תחרותית/ מקצועית באחד או יותר מענפי הספורט הבאים: איש הברזל, .

ביטול השתתפות עצמית במקרה של הוצאה רפואית בחו"ל

כלול בפוליסה הבסיסית (ניתן להסיר כיסוי זה אך לא מומלץ)

כלול בפוליסה הבסיסית (ניתן להסיר כיסוי זה אך לא מומלץ)

כיסוי לגניבה של כבודה עד תקרה של 2,500$ לכל הכבודה ועד 300$ לפריט.

פיצוי מיידי בגין איחור בהגעת כבודה.

כיסוי ביטוחי לביטול או קיצור נסיעה כתוצאה מאשפוז ו/או הפניה לחדר מיון בשבוע שקדם לנסיעה, או עקב אשפוז או פטירה של בן משפחה מדרגה ראשונה בשבוע שקדם לנסיעה.
(עד התקרה המופיעה בפוליסה).

כיסוי ביטוחי עד לתקרה בשל תרחישי מגיפה:
הפסד כרטיס הטיסה עקב בידוד בישראל (חשוב מאוד - הכיסוי כפוף לשלושה ימי אכשרה שתחילתם ביום רכישת ההרחבה).

הפסד הוצאות בגין ביטול הנסיעה כתוצאה מאבחנה חיובית בקורונה בשבוע שקדם לנסיעה או גילוי סימפטומים לקורונה בשדה התעופה.

הפסד הוצאות נסיעה עקב בידוד בחו"ל

הוצאות בגין שהות נוספת בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח עקב אבחנה חיובית בקורונה.

(השיפוי ינתן בניכוי זכאותך להחזרים מחברת התעופה, המלון או ספק תיירות אחר.)

**שימו לב - הכיסויים שונים בין החברות - ישנן חברות שנותנות כיסוי בסיסי לקורונה בביטול או קיצור נסיעה מסיבות רפואיות ללא הצורך בהרחבה)

כיסוי להוצאות רפואיות בגין מקרים רפואיים בעת הריון עד שבוע 32 (כולל)

במקרים של מצב רפואי קיים כגון מחלות כרוניות או נטילת תרופות משני סוגים שונים ויותר באופן קבוע - תתבקשו לשלם תוספת מחיר עבור הכיסוי במקרים של החמרת המצב הקיים. (העונים על ההגדרה מחויבים ברכישת הכיסוי - יתווסף אוטומטית בעת מילוי הצהרת הבריאות)

הרחבת "ספורט אתגרי" מעניקה כיסוי במקרים של פציעה שנוצרה במהלך הפעילויות הבאות:
מוטורי-יבשתי: נסיעה בדרך עפר ברכב 4X4, רכיבת שטח באופניים או אופנוע, מוטוקרוס, סקייט בורד, רולר בליידס.
ימי: שייט קייקים, שייט מפרשיות, בננות, רפטינג, אופנוע ים, גלישת גלים, סקי מיים, גלישת רוח, מצנח גלישה, צלילה בכפוף להסמכה.
גבהים: טיפוס הרים וצוקים, אומגה, פארק חבלים, סנפלינג, גלישת מצוקים, טיפוס קירות, באנג'י, טיסה בכדור פורח.

*על פי ההגדרה לספורט אתגרי בחברות השונות*

אובדן או גניבה של טלפון נייד עד לתקרה הקבועה בפוליסה
ניתן להגדיל את תקרת הפיצוי בתוספת מחיר.

הרחבת "ספורט חורף" מעניקה כיסוי במקרים של פציעה שנוצרה במהלך הפעילויות הבאות: סקי שלג ו/או סנובורד ו/או מזחלת שלג ו/או אופנוע שלג.

**ניתן לרכוש לחלק מן הימים באופן ספציפי**

כיסוי בגין גניבה של מחשב נייד/טאבלט

כיסוי להוצאות בגין תשלום השתתפות עצמית ברכב שכור (עד לתקרה הנקובה)
במקרה של נזק תאונתי שאירע לרכב השכור. (לא כולל רכבי שטח)

פיצוי כספי המקרה של גניבת מצלמה עם אפשרויות תקרה שונות - בהתאם לסוג ושווי המצלמה ובכפוף להשתתפות עצמית. ניתן להגדיל את הכיסוי עד ל 2,000$.

כיסוי להוצאות רפואיות במקרה של פציעה שנגרמה בעקבות פעילות ספורטיבית של המבוטח שנעשתה במסגרת תחרותית/ מקצועית באחד או יותר מענפי הספורט הבאים: ריצת מרתון, כדורגל, כדורסל, באולינג, כדור יד, שחייה , התעמלות אומנותית, כדור עף, ריקודים, רכיבת סוסים, טניס, גלישה , נהיגה/רכיבה ברכב/ אופנוע במסלול מירוצים מקצועי סלול, ג'ודו.
**שימו לב - בחלק מן החברות קיימת קטגוריה ספורט תחרותי - רמה ב'**

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

  ההצעות שלנו?