חופשה ברגע האחרון

חופשה ברגע האחרון

חופשה ברגע האחרון היא דרך מצוינת להימלט מהשגרה וליהנות מחוויה חדשה. היא יכולה להיות גם דרך מצוינת לחסוך כסף, מכיוון שניתן למצוא עסקאות טובות על טיסות, מקומות לינה ופעילויות.

אם אתם מחפשים חופשה ברגע האחרון, יש כמה דברים שכדאי לעשות כדי להתחיל:

 • קבעו תקציב. כמה אתם מוכנים להוציא על החופשה? זה יעזור לכם לצמצם את האפשרויות שלכם. 

 • קבעו את התאריכים שלכם. מתי אתם רוצים לצאת לחופשה? זה יעזור לכם למצוא דברים לעשות ואתרי לינה שמתאימים לתקופה שלכם.

 • חפשו עסקאות. יש הרבה אתרים וסוכנויות נסיעות שמציעים עסקאות ברגע האחרון. הקפד לחפש עסקאות על טיסות, מקומות לינה ופעילויות.

 • היו גמישים. אם אתם גמישים עם התאריכים שלכם, אתם נוטים למצוא עסקאות טובות יותר. לדוגמה, אם אתם יכולים לטוס באמצע השבוע או בחודשי החורף, אתם נוטים למצוא מחירים נמוכים יותר.

 • הישארו מעודכנים. הרבה אתרים וסוכנויות נסיעות שולחים הודעות דוא"ל עם עסקאות ברגע האחרון. הירשמו לניוזלטרים שלהם כדי להישאר מעודכנים.

מקדו את החיפוש ליעדים רלוונטיים. במידה ואתם יודעים לאן אתם רוצים לטוס בצעו חיפוש ממוקד יותר באמצעות הביטוי הרלוונטי והאזור הרצוי, כך תקבלו תוצאות חיפוש ממוקדות יותר המתאימות לצורך שלכם בצורה טובה יותר. יש כל כך הרבה מקומות נפלאים בעולם, לפעמים הבחירה לאן היא קשה בפני עצמה. 

דילים ברגע האחרון לחול - יתרונות:

יש כמה סיבות מדוע חופשה ברגע האחרון היא מומלצת.

ראשית, היא יכולה להיות זולה יותר. חברות תעופה ומלונות רבים מציעים הנחות על עסקאות ברגע האחרון, כדי למלא את המקומות שנותרו זמינים.

שנית, היא יכולה להיות מרגשת יותר. כשאתם יוצאים לחופשה ברגע האחרון, אתם לא יודעים לאן אתם הולכים או מה תעשו. זה יכול להיות דרך מצוינת להפתיע את עצמכם ולחוות דברים חדשים.

שלישית, היא יכולה להיות גמישה יותר. כשאתם יוצאים לחופשה ברגע האחרון, אתם יכולים להיות גמישים יותר עם התאריכים, היעד והפעילויות. זה יכול להיות נהדר אם אתם לא יודעים מה אתם רוצים לעשות או אם אתם רוצים לחסוך כסף.

אם אתם מחפשים חופשה מהנה, חסכונית ומרגשת, חופשה ברגע אין זה משנה אם אתם רוצים לטוס לבד, עם בן הזוג או חופשה עם כל המשפחה, עם היערכות מתאימה ותכנון נכון  דיל של הרגע האחרון היא דרך מצוינת לעשות זאת. 

לא לשכוח ביטוח נסיעות לחו"ל !!!

לרוב מומלץ לדאוג לביטוח נסיעות לחו"ל כמה שיותר זמן לפני החופשה עצמה אך כאשר אתם עושים חופשה ספונטנית המתוכננת תוך זמן קצר יחסית חשוב (מאוד) שלא תשכחו לדאוג לביטוח לפני שאתם טסים…

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא תוכנית ביטוח המספקת כיסוי רפואי, ביטול נסיעה ותרחישים אחרים הקשורים לנסיעות, כגון אובדן כבודה, עיכוב נסיעות ותביעות מטען. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא חובה לכל מי שמתכנן נסיעה לחו"ל, מכיוון שהוא יכול לעזור לכם לכסות הוצאות לא צפויות במקרה של בעיות.

הביטוח יעניק לכם כיסוי במגוון מקרים כגון הוצאות רפואיות במידה וחליתם במהלך הנסיעה, ביטול הטיסה באופן לא צפוי, אובדן כבודה ומקרים נוספים שלא תמיד ניתן לצפות וכדאי מאוד לקחת בחשבון… 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד ממגזין מקסיחו"ל

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1

  מי נוסע?

 • 2
 • 3
 • 4

גיל נוסע 1

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1
 • 2

  לאן נוסעים?

 • 3
 • 4

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1
 • 2
 • 3

  תאריכים והרחבות

 • 4

תאריך
יציאה?

תאריך
חזרה?

כיסוי להוצאות רפואיות במקרה של פציעה שנגרמה בעקבות פעילות ספורטיבית של המבוטח שנעשתה במסגרת תחרותית/ מקצועית באחד או יותר מענפי הספורט הבאים: איש הברזל, .

ביטול השתתפות עצמית במקרה של הוצאה רפואית בחו"ל

כלול בפוליסה הבסיסית (ניתן להסיר כיסוי זה אך לא מומלץ)

כלול בפוליסה הבסיסית (ניתן להסיר כיסוי זה אך לא מומלץ)

כיסוי לגניבה של כבודה עד תקרה של 2,500$ לכל הכבודה ועד 300$ לפריט.

פיצוי מיידי בגין איחור בהגעת כבודה.

כיסוי ביטוחי לביטול או קיצור נסיעה כתוצאה מאשפוז ו/או הפניה לחדר מיון בשבוע שקדם לנסיעה, או עקב אשפוז או פטירה של בן משפחה מדרגה ראשונה בשבוע שקדם לנסיעה.
(עד התקרה המופיעה בפוליסה).

כיסוי ביטוחי עד לתקרה בשל תרחישי מגיפה:
הפסד כרטיס הטיסה עקב בידוד בישראל (חשוב מאוד - הכיסוי כפוף לשלושה ימי אכשרה שתחילתם ביום רכישת ההרחבה).

הפסד הוצאות בגין ביטול הנסיעה כתוצאה מאבחנה חיובית בקורונה בשבוע שקדם לנסיעה או גילוי סימפטומים לקורונה בשדה התעופה.

הפסד הוצאות נסיעה עקב בידוד בחו"ל

הוצאות בגין שהות נוספת בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח עקב אבחנה חיובית בקורונה.

(השיפוי ינתן בניכוי זכאותך להחזרים מחברת התעופה, המלון או ספק תיירות אחר.)

**שימו לב - הכיסויים שונים בין החברות - ישנן חברות שנותנות כיסוי בסיסי לקורונה בביטול או קיצור נסיעה מסיבות רפואיות ללא הצורך בהרחבה)

כיסוי להוצאות רפואיות בגין מקרים רפואיים בעת הריון עד שבוע 32 (כולל)

במקרים של מצב רפואי קיים כגון מחלות כרוניות או נטילת תרופות משני סוגים שונים ויותר באופן קבוע - תתבקשו לשלם תוספת מחיר עבור הכיסוי במקרים של החמרת המצב הקיים. (העונים על ההגדרה מחויבים ברכישת הכיסוי - יתווסף אוטומטית בעת מילוי הצהרת הבריאות)

הרחבת "ספורט אתגרי" מעניקה כיסוי במקרים של פציעה שנוצרה במהלך הפעילויות הבאות:
מוטורי-יבשתי: נסיעה בדרך עפר ברכב 4X4, רכיבת שטח באופניים או אופנוע, מוטוקרוס, סקייט בורד, רולר בליידס.
ימי: שייט קייקים, שייט מפרשיות, בננות, רפטינג, אופנוע ים, גלישת גלים, סקי מיים, גלישת רוח, מצנח גלישה, צלילה בכפוף להסמכה.
גבהים: טיפוס הרים וצוקים, אומגה, פארק חבלים, סנפלינג, גלישת מצוקים, טיפוס קירות, באנג'י, טיסה בכדור פורח.

*על פי ההגדרה לספורט אתגרי בחברות השונות*

אובדן או גניבה של טלפון נייד עד לתקרה הקבועה בפוליסה
ניתן להגדיל את תקרת הפיצוי בתוספת מחיר.

הרחבת "ספורט חורף" מעניקה כיסוי במקרים של פציעה שנוצרה במהלך הפעילויות הבאות: סקי שלג ו/או סנובורד ו/או מזחלת שלג ו/או אופנוע שלג.

**ניתן לרכוש לחלק מן הימים באופן ספציפי**

כיסוי בגין גניבה של מחשב נייד/טאבלט

כיסוי להוצאות בגין תשלום השתתפות עצמית ברכב שכור (עד לתקרה הנקובה)
במקרה של נזק תאונתי שאירע לרכב השכור. (לא כולל רכבי שטח)

פיצוי כספי המקרה של גניבת מצלמה עם אפשרויות תקרה שונות - בהתאם לסוג ושווי המצלמה ובכפוף להשתתפות עצמית. ניתן להגדיל את הכיסוי עד ל 2,000$.

כיסוי להוצאות רפואיות במקרה של פציעה שנגרמה בעקבות פעילות ספורטיבית של המבוטח שנעשתה במסגרת תחרותית/ מקצועית באחד או יותר מענפי הספורט הבאים: ריצת מרתון, כדורגל, כדורסל, באולינג, כדור יד, שחייה , התעמלות אומנותית, כדור עף, ריקודים, רכיבת סוסים, טניס, גלישה , נהיגה/רכיבה ברכב/ אופנוע במסלול מירוצים מקצועי סלול, ג'ודו.
**שימו לב - בחלק מן החברות קיימת קטגוריה ספורט תחרותי - רמה ב'**

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

  ההצעות שלנו?