מושגי מפתח בעולם ביטוח הנסיעות לחו"ל

רכשתם את כרטיסי הטיסה, סגרתם מלון, אטרקציות, בדקתם על מסעדות, חנויות שוות לעשות בהם שופינג או דווקא תכננתם את המסלולים בהם תעשו טרקים.

עכשיו כל מה שנשאר לכם הוא לסגור את ביטוח הנסיעות לחו"ל. מאחר וביטוח נסיעות לחו"ל הוא מרכיב חיוני בכל נסיעה מתוכננת היטב, ומציע הגנה כלכלית ושקט נפשי מפני אירועים בלתי צפויים.  הנה  עיקר הסבר על מושגי מפתח בעולם ביטוח הנסיעות לחו"ל שחשוב שתדעו בכדי לסייע לכם המטיילים לקבל החלטות מושכלות בעת רכישת הכיסויים.
ולעשות לכם את זה הכי פשוט ולסייע לכם לנווט בעולם ביטוח הנסיעות לחו"ל.

כיסוי כבודה

בתחום ביטוח הנסיעות, כבודה מתייחסת לחפצים אישיים שמוביל נוסע מבוטח במהלך נסיעתו. כיסוי כבודה כולל בדרך כלל החזר עבור פריטים שאבדו, נגנבו או ניזוקו, אם כי ייתכנו מגבלות על סכום ההחזר והחרגות ספציפיות בהתאם למדיניות.

כיסוי הרחבה
כיסוי הרחבה מתייחס להמשך פוליסת ביטוח נסיעות קיימת מעבר למועד סיומה המקורי. זה יכול להיות בעל ערך במיוחד במצבים שבהם מטיילים צריכים להאריך את הנסיעות שלהם באופן בלתי צפוי עקב מחלה, מקרי חירום משפחתיים או נסיבות בלתי צפויות אחרות.

ביטוח ספורט אתגרי
פעילויות הרפתקניות מסוימות נושאות סיכונים גבוהים יותר, מה שהופך את ביטוח ספורט אתגרי לשיקול מכריע עבור מחפשי ריגושים. כיסוי מיוחד זה מגן על המשתתפים בענפי ספורט בסיכון גבוה כגון צניחה חופשית, טיפוס צוקים וצלילה, אשר עשויים שלא להיכלל בפוליסות ביטוח נסיעות סטנדרטיות.

קיצור או ביטול נסיעה
ישנן מספר סיבות שייתכן שיהיה צורך לקצר או לבטל נסיעה, כולל מחלה, פציעה או אפילו תסיסה פוליטית ביעד. במקרים אלה, ביטוח נסיעות המכסה ביטול או הפרעה לנסיעה יכול לספק הקלה כספית על ידי החזר פיקדונות שאינם ניתנים להחזר או הוצאות נוספות שנגרמו עקב שינוי התוכניות.

הרחבת מדיניות לנשים בהריון
נשים בהריון עשויות לדרוש שיקולים מיוחדים בכל הנוגע לביטוח נסיעות. הרחבת פוליסות יכולה לכלול כיסוי לסיבוכי הריון, טיפול רפואי דחוף ואפילו לידה מוקדמת בזמן נסיעה. עם זאת, חשוב לזכור כי לכיסוי לנשים בהריון עשויות להיות מגבלות מסוימות, כגון אי הכללת כיסוי בשבועות האחרונים של ההיריון.

הרחבת המדיניות למצבים רפואיים מורכבים
עבור מטיילים עם מצבים רפואיים מורכבים, חיוני שתהיה פוליסת ביטוח נסיעות העונה על צרכיהם הייחודיים. כיסוי מורחב יכול לכלול ויתור על מצבים קיימים, גישה לטיפול רפואי מיוחד ומגבלות גבוהות יותר להוצאות רפואיות. כאשר מחפשים כיסוי נוסף, על הנוסעים לקחת בחשבון גורמים כגון חומרת מצבם, סיכונים פוטנציאליים הקשורים ליעדם וזמינותם של מתקנים רפואיים מתאימים.

נתקלתם במושג מעולם ביטוח הנסיעות לחו"ל שלא הבנתם? עדכנו אותנו בעמוד הפייסבוק ונדאג להעלות הסבר שיעזור לכם לקבל החלטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד ממגזין מקסיחו"ל

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1

  מי נוסע?

 • 2
 • 3
 • 4

גיל נוסע 1

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1
 • 2

  לאן נוסעים?

 • 3
 • 4

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1
 • 2
 • 3

  תאריכים והרחבות

 • 4

תאריך
יציאה?

תאריך
חזרה?

כיסוי להוצאות רפואיות במקרה של פציעה שנגרמה בעקבות פעילות ספורטיבית של המבוטח שנעשתה במסגרת תחרותית/ מקצועית באחד או יותר מענפי הספורט הבאים: איש הברזל, .

ביטול השתתפות עצמית במקרה של הוצאה רפואית בחו"ל

כלול בפוליסה הבסיסית (ניתן להסיר כיסוי זה אך לא מומלץ)

כלול בפוליסה הבסיסית (ניתן להסיר כיסוי זה אך לא מומלץ)

כיסוי לגניבה של כבודה עד תקרה של 2,500$ לכל הכבודה ועד 300$ לפריט.

פיצוי מיידי בגין איחור בהגעת כבודה.

כיסוי ביטוחי לביטול או קיצור נסיעה כתוצאה מאשפוז ו/או הפניה לחדר מיון בשבוע שקדם לנסיעה, או עקב אשפוז או פטירה של בן משפחה מדרגה ראשונה בשבוע שקדם לנסיעה.
(עד התקרה המופיעה בפוליסה).

כיסוי ביטוחי עד לתקרה בשל תרחישי מגיפה:
הפסד כרטיס הטיסה עקב בידוד בישראל (חשוב מאוד - הכיסוי כפוף לשלושה ימי אכשרה שתחילתם ביום רכישת ההרחבה).

הפסד הוצאות בגין ביטול הנסיעה כתוצאה מאבחנה חיובית בקורונה בשבוע שקדם לנסיעה או גילוי סימפטומים לקורונה בשדה התעופה.

הפסד הוצאות נסיעה עקב בידוד בחו"ל

הוצאות בגין שהות נוספת בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח עקב אבחנה חיובית בקורונה.

(השיפוי ינתן בניכוי זכאותך להחזרים מחברת התעופה, המלון או ספק תיירות אחר.)

**שימו לב - הכיסויים שונים בין החברות - ישנן חברות שנותנות כיסוי בסיסי לקורונה בביטול או קיצור נסיעה מסיבות רפואיות ללא הצורך בהרחבה)

כיסוי להוצאות רפואיות בגין מקרים רפואיים בעת הריון עד שבוע 32 (כולל)

במקרים של מצב רפואי קיים כגון מחלות כרוניות או נטילת תרופות משני סוגים שונים ויותר באופן קבוע - תתבקשו לשלם תוספת מחיר עבור הכיסוי במקרים של החמרת המצב הקיים. (העונים על ההגדרה מחויבים ברכישת הכיסוי - יתווסף אוטומטית בעת מילוי הצהרת הבריאות)

הרחבת "ספורט אתגרי" מעניקה כיסוי במקרים של פציעה שנוצרה במהלך הפעילויות הבאות:
מוטורי-יבשתי: נסיעה בדרך עפר ברכב 4X4, רכיבת שטח באופניים או אופנוע, מוטוקרוס, סקייט בורד, רולר בליידס.
ימי: שייט קייקים, שייט מפרשיות, בננות, רפטינג, אופנוע ים, גלישת גלים, סקי מיים, גלישת רוח, מצנח גלישה, צלילה בכפוף להסמכה.
גבהים: טיפוס הרים וצוקים, אומגה, פארק חבלים, סנפלינג, גלישת מצוקים, טיפוס קירות, באנג'י, טיסה בכדור פורח.

*על פי ההגדרה לספורט אתגרי בחברות השונות*

אובדן או גניבה של טלפון נייד עד לתקרה הקבועה בפוליסה
ניתן להגדיל את תקרת הפיצוי בתוספת מחיר.

הרחבת "ספורט חורף" מעניקה כיסוי במקרים של פציעה שנוצרה במהלך הפעילויות הבאות: סקי שלג ו/או סנובורד ו/או מזחלת שלג ו/או אופנוע שלג.

**ניתן לרכוש לחלק מן הימים באופן ספציפי**

כיסוי בגין גניבה של מחשב נייד/טאבלט

כיסוי להוצאות בגין תשלום השתתפות עצמית ברכב שכור (עד לתקרה הנקובה)
במקרה של נזק תאונתי שאירע לרכב השכור. (לא כולל רכבי שטח)

פיצוי כספי המקרה של גניבת מצלמה עם אפשרויות תקרה שונות - בהתאם לסוג ושווי המצלמה ובכפוף להשתתפות עצמית. ניתן להגדיל את הכיסוי עד ל 2,000$.

כיסוי להוצאות רפואיות במקרה של פציעה שנגרמה בעקבות פעילות ספורטיבית של המבוטח שנעשתה במסגרת תחרותית/ מקצועית באחד או יותר מענפי הספורט הבאים: ריצת מרתון, כדורגל, כדורסל, באולינג, כדור יד, שחייה , התעמלות אומנותית, כדור עף, ריקודים, רכיבת סוסים, טניס, גלישה , נהיגה/רכיבה ברכב/ אופנוע במסלול מירוצים מקצועי סלול, ג'ודו.
**שימו לב - בחלק מן החברות קיימת קטגוריה ספורט תחרותי - רמה ב'**

ביטוח נסיעות אונליין

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

  ההצעות שלנו?